چاپ مطلب
گروه : خبر
/ اصفهان
تاریخ : 8 فروردين, 1400 - 12:35
رئیس پلیس راهور استان اصفهان؛ ممنوعیت ورود خودروهای پلاک تهران و کرج به اصفهان /مسافران هرچه سریع‌تر منطقه را ترک کنند

رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: خودروهای دارای پلاک تهران و کرج در صورت تردد در اصفهان مشمول جریمه ۵۰۰ هزار تومانی می‌شوند و این در حالی است که در صورت ۲ بار تکرار جریمه، خودرو خاطی توقیف سیستمی می‌شود.

به گزارش ترافیکال، سرهنگ محمدرضا محمدی با اشاره به محدودیت‌‌های جدید اعمال شده مبنی بر ورود خودروها به اصفهان اظهار داشت: با توجه به نارنجی شدن تهران و کرج، از این پس ورود تمامی خودروهای دارای پلاک تهران و کرج به اصفهان ممنوع بوده و به مسافران حاضر توصیه می‌شود هرچه سریع‌تر نسبت به ترک اصفهان اقدام کنند.

وی ادامه داد: خودروهای دارای پلاک تهران و کرج در صورت تردد در اصفهان مشمول جریمه 500 هزار تومانی می‌شوند و این در حالی است که در صورت 2 بار تکرار جریمه، خودرو خاطی توقیف سیستمی می‌شود.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان پیرامون فرارسیدن ایام نیمه‌شعبان تصریح کرد: با فرارسیدن ایام نیمه‌شعبان و به منظور جلوگیری از ازدحام، تمامی پارکینگ‌های کوه صفه و پارک ناژوان در این ایام تعطیل خواهد بود.

وی بیان کرد: برخورد با خودروهای پلاک مخدوش در اصفهان همچون گذشته در دستور کار قرار دارد، به گونه‌ای که روزانه حدود 15 خودرو به علت مخدوش بودن پلاک احضار، توقیف سیستمی و فیزیکی می‌شوند.

سرهنگ محمدی خاطرنشان کرد: طرح منع تردد شبانه از ساعت 22 تا 3 بامداد در اصفهان اجرا شده و طرح زوج و فرد نیز تا پایان 13 فروردین‌ماه تعطیل است.

انتهای پیام/م