چاپ مطلب
گروه : خبر
/ اصفهان
تاریخ : 24 آبان, 1400 - 19:24
رئیس پلیس راه استان اصفهان خبر داد: اجرای طرح زمستانی پلیس در ۹ نقطه برف‌گیر استان

رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: تیم‌های دستگاه‌های امدادی در ۹ نقطه برف‌گیر استان در طول طرح زمستانی استقرار خواهند داشت که با تمهیدات انجام شده در نقاط و گردنه‌های برف گیر خدمات لازم به رانندگان ارائه می‌شود.

به گزارش ترافیکال، سرهنگ اصغر زارع اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما اقدامات طرح زمستانی امسال با هماهنگی دستگاه‌های امدادی به مرحله اجرا درمی‌آید.

وی افزود: برابر سال‌های قبل تیم‌های دستگاه‌های امدادی در ۹ نقطه برف گیر استان در طول طرح زمستانی استقرار خواهند داشت که امیدواریم با تمهیدات انجام شده بتوانیم در نقاط و گردنه‌های برف گیر خدمات لازم را به رانندگان ارائه دهیم.

رئیس پلیس راه استان اصفهان ادامه داد: در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی راه‌ها و آمادگی لازم رانندگان برای رانندگی در این شرایط رعایت فاصله طولی هنگام رانندگی در شرایط خاص زمستانی، همراه داشتن تجهیزات زمستانی هنگام رانندگی در فصل زمستان از قبیل زنجیر چرخ، برف پاک‌کن، اطمینان از سالم بودن سیستم گرمایشی و تهویه خودروها به جهت جلوگیری از بخارزدگی شیشه خودرو و کاهش دید راننده را مدنظر داشته باشند و به عدم استفاده از تلفن همراه حین رانندگی و توجه کامل به جلو هنگام رانندگی توجه کنند.

منبع: ایمنا