چاپ مطلب
گروه : خبر
/ با پویش ترافیک
تاریخ : 27 خرداد, 1399 - 14:14
مشاور معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان: فعالیت‌های فرهنگ‌ساز پویش مردمی ترافیک گسترش یابد/ لزوم توسعه فرهنگ در حوزه حمل و نقل

مشاور معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان با تاکید بر لزوم گسترش فعالیت‌های پویش مردمی ترافیک در حوزه فرهنگ سازی گفت: فعالیت در حوزه حمل و نقل بسیار حساس است و از این رو باید فرهنگسازی گسترده‌تری در این باره انجام شود.

به گزارش ترافیکال، مهندس باقر کیانی اظهار داشت: فعالیت در حوزه حمل و نقل بسیار سخت ،حساس ومهم ،  است، چرا که چنین مشاغلی همواره مرتبط با جامعه  ومردم است و میزان انتظاری که شهر وندان از مدیریتی شهری دارند  این اهمیت را مضاعف نموده است.
مشاور معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان با تاکید بر لزوم گسترش فعالیت‌های پویش مردمی ترافیک در حوزه فرهنگ سازی گفت: پویش مردمی ترافیک باید به گونه‌ای فعال باشد که شهروندان ومدیران  برای پیگیری مسائل حوزه حمل و نقل از سایت پویش بعنوان یک سایت مطمئن  ابتدا به سایت پویش مراجعه کنند و اطلاعات لازم و مسائل مربوط به حمل و نقل و ترافیک شهر را از این سایت کسب کنند، بعضا دیده شده تصمیم‌گیری‌های مهم در حوزه معاونت حمل ونقل وترافیک  به جهت کثرت خبر ها در رسانه‌ها بازتاب پیدا نمی‌کند؛ واین امر مسئولیت پویش را بیشتر می کند از این رو یکی از مهمترین رسالت‌های پویش مردمی ترافیک، فرهنگسازی در زمینه حمل و نقل شهری و بین شهری است.
وی ادامه داد: هر کشور و جامعه‌ای برای پیشرفت باید به مسائل فرهنگی توجه ویژه‌ای داشته باشد. یکی از ویژگی‌های ساختاری پویش مردمی ترافیک، وجود نیروهای فعال و دلسوز در زمینه حمل و نقل و مسائل شهری است که دغدغه‌مندی آن‌ها سبب ارتقای فرهنگ ترافیکی جامعه می‌شود.
کیانی اضافه کرد: اساس اقتصاد پویا ، و داشتن کشوری مترقی رشد فرهنگ است  و لازمه داشتن شهر ایمن و کم حادثه توجه اساسی به زیر ساخت های حمل ونقل و ارتقاء فرهنگ ترافیک می باشد.
وی با بیان اینکه فعالیت‌های پویش مردمی ترافیک باید نتایج امیدوار کننده‌ای در سطح جامعه داشته باشد، گفت: پویش نباید محدود به فعالیت‌هایی باشد که هم اکنون درحال انجام است ، بلکه باید با مشارکت بیشتر در راستای محقق نمودن اهداف سازمانی وارتباط بیشتر با شهر وندان که از خدمات حوزه معاونت حمل ونقل  و سازمان های وابسته بهرمند می شوند ،نقاط قوت وضعف را شناسایی  ومدیران مناطق و مدیران سازما نهای وابسته  به معاونت حمل ونقل وترافیک را در امر محقق نمودن اهداف سازمانی و گستره رفاه عمومی به شهر وندان بیش از گذشت یاری نماید.