چاپ مطلب
گروه : خبر
/ با پویش ترافیک
تاریخ : 13 آبان, 1398 - 11:51
نایب رئیس شورای شهر اصفهان: مسئولان استانی و کشوری به دنبال ایجاد بستر آرامش دانش آموزان هستند

نایب رئیس شورای شهر اصفهان از همراهی مسئولان استانی و کشوری با دانش‌آموزان خبر داد و گفت: تمام مسئولان در صدد فراهم آوردن زمینه و بستر مناسب برای خوب درس خواندن دانش‌آموزان هستند.

پورمحمد شریعتی‌نیا در گفت‌و‌گو با خبرنگار ترافیکال در حاشیه همرکابی روز دانش آموز، با اشاره به تعامل شهرداری، شورای شهر و مدیرآموزش و پرورش، اظهار داشت: این تعامل نشان از همدلی همه ماست که برای بهبود مسائل شهر می‌کوشیم.

وی افزود: اگر ما ایرانیان از سویی تهدید بشویم همه اقشار جامعه در کنار هم قرار می‌گیریم برای اینکه نشان بدهیم ما یک ملت یکپارچه هستیم که هیچگاه یکدیگر را تنها نمی‌گذاریم.

نایب رئیس شورای شهر اصفهان با بیان اینکه همه ما با یکدیگر وحدت داریم، گفت: با این وحدت و همدلی به همه اهداف والایمان خواهیم رسید.

وی تصریح کرد: سیزده آبان روز دانش‌آموز نامگذاری شده و ما به شما می‌گوییم که همه مسئولان استان و کشور در کنار شما هستند تا بستر و زمینه خوب درس خواندن و تربیت شما را فراهم کنند و شما دانش‌آموزان آینده مملکت را بسازید.

شریعتی‌نیا ادامه داد: آینده کشور از جمله رئیس‌جمهورها، وزرا، مدیرکل‌ها، شوراها، شهرداران از بین شما دانش‌آموزان انتخاب می‌شود و هر کس که بتواند خودش را نشان دهد و شایسته سالاری به معنای واقعی را در ایران اسلامی حاکم کند اداره منطقه، شهر، استان و ایران اسلامی را به دست می‌گیرد.

وی با اشاره به مبارزه با استکبار، اظهار داشت: ما باید تمام تلاش خودمان را برای حفظ نخبگان علمی کشور بکنیم تا   ایرانی آباد و آزاد داشته باشیم.

نایب رئیس شورای شهر اصفهان خاطرنشان کرد: کشور ایران باید با کمک دانش‌آموزان بر فراز جهان بدرخشد تا بتوانیم ایران را به عنوان کشور اول دنیا معرفی کنیم.

/الف