چاپ مطلب
گروه : خبر
/ اصفهان
تاریخ : 21 تير, 1399 - 13:16
شهردار اصفهان مطرح کرد آغاز عملیات اجرایی دو پل رفت و برگشت در منطقه 6

شهردار اصفهان از آغاز عملیات اجرایی دو پل رفت و برگشت در منطقه 6 خبر داد.  

به گزارش گروه اصفهان ترافیکال، قدرت اله نوروزی در گفت و گوی تلفنی با برنامه رادیویی "سلام اصفهان" با اشاره به برنامه های هر یکشنبه یک افتتاح، اظهار داشت: فردا در ادامه این برنامه ها برای افتتاح یک بوستان و آغاز عملیات اجرایی یک پل ویژه رفت و برگشت برای ساکنان محترم شهرک شهید کشوری به منطقه 6 می رویم. 

وی اضافه کرد: دو سال گذشته بوستان شهید روح الامین آماده و با حضور مردم افتتاح شد، بوستان دیگری در مجاورت همان منطقه با مساحت 70 هزارمتر مربع احداث شده که در برنامه هر یکشنبه، یک افتتاح این هفته در اختیار شهروندان قرار می گیرد. 

نوروزی تاکید کرد: به ساکنان شهید کشوری این نوید را می دهم که به جز این بوستان عملیات اجرایی دو پل اتصال شهرک به اتوبان شهید کشوری را آغاز می کنیم که این دو پل نقش بسیار مهمی در جهت سهولت در رفت و آمد مردم دارد.  

وی گفت: تاکیده کرده ام تابلوهای روزشمار پروژه نصب و مردم بر روند کار و سرعت عملیات نظارت داشته باشند تا کار با سرعت بیشتری جلو برود.   

شهردار اصفهان با بیان اینکه خداوند را بابت وفای به عهدی که با مردم بستیم شاکریم، افزود: ادامه فرزانگان، پل آفتاب، نمایشگاه بین المللی، سالن گلستان شهدا، پل شهید سردار سلیمانی و ... طبق قولی که داده بودیم عمل شده و با تلاش مدیران، مهندسان، کارگران، پیمانکاران و ... پروژه های فردا نیز طبق وعده افتتاح می شود.